До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1, та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи!

Дубно. З метою своєчасного визначення потреби в санаторно-курортному лікуванні громадян, які постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії І та дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою на 2023 рік просимо до 15 жовтня звернутися в управління для взяття на облік, з наступними документами:

  • копія паспорта, копія коду, копія посвідчення яке підтверджує статус;
  • довідка форми 070/о;

Забезпечення путівкою у 2023 році буде здійснюється згідно Постанови КМУ від 23.11.2016р. № 854 “Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”. Відповідно до даної Постанови буде забезпечено право самостійного вибору санаторно-курортного закладу для оздоровлення. За бажанням громадяни відповідної категорії мають право на отримання грошової компенсації у розмірі середньої вартості путівки в Україні, що встановлюється Кабінетом Міністрів України щороку, у разі відмови від отримання санаторно-курортного лікування.

Для отримання детальної інформації Ви можете звернутися до управління соціального захисту населення Дубенської міської ради за адресою м. Дубно вул. Кирила та Мефодія, 16 (каб.11) тел. 32488.

Дубенська міська рада


Автор: Олександр Бондаренко

Олександр Бондаренко народився у 1978-ому році в Одесі. Має дві вищі освіти: журналістика та філософія. Пише книгу, яку збирається видати у 2022-ому році. Дуже багато подорожує Україною, не має постійного місця проживання. Останнім часом живе у місті Ізмаїл у свого друга. Є активним захисиком прав меньшин в Україні. Улюбленими темами є соціальна несправедливість та корупція. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *