Спорт, що врятував життя: історія армреслера зі школи людей з інвалідністю «Галичина» (ВІДЕО)

Володимир Ковацький

Тринадцять років тому Володимир Ковацький опинився на межі життя і смерті. Хлопець отримав черепно-мозкову травму та дивом вижив.

Повернутись до повноцінного життя та зберегти ліву руку йому допоміг армреслінг. Володимир займається цим видом спорту у Львівській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі людей з інвалідністю «Галичина».

Після реанімації, яку хлопець переніс у 2009 році, Володимир відчував ліву руку як не свою – розпрацювати її допомогли заняття спортом. Про армреслінг Володимир знав раніше, тож після травми він прийшов у Львівську обласну федерацію армспорту. Тут дізнався про спортивну школу для людей з інвалідністю «Галичина». Обрав армреслінг, бо в цьому виді спорту задіяні всі групи м’язів, а для хлопця це було важливо.

«Я люблю цей спорт за розвиток сили тіла і духу, за потребу думати. На професійному рівні займаюсь вже майже рік. Через пів року моїх тренувань мій тренер, майстер спорту міжнародного класу, Ігор Іваницький, допустив мене до обласних змагань, де я вийшов на п’єдестал і посів 3 місце на праву і ліву руки. Тоді дуже потішив себе і тренера. Також брав участь у благодійному турнірі з армреслінгу збір коштів для ЗСУ, але цього разу вдача була не на моїй стороні», – розповідає Володимир.

При натхненні хлопець любить також писати вірші, читати, кулінарити. Нещодавно він знявся у соціально-мотиваційному ролику «Історія одного успіху», аби мотивувати інших жити повноцінним життям попри травми чи інвалідність.

«Кожна людина заслуговує на щастя і віру в неї. Одного дня так повірили і в мене. Я впевнено йду до мети і не збираюсь зупинятись. Варіант стати тренером також розглядаю, щоб на власному прикладі мотивувати і навчати майбутніх чемпіонів», – зазначає Володимир.

Нагадаємо, у Львівській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі людей з інвалідністю «Галичина» можна опанувати плавання, фехтування на візках, легку атлетику, лижні перегони, шахи, настільний теніс, голбол, боччу, стрільбу з лука та пауерліфтинг. Школа відкрита для всіх людей з інвалідністю. Записатись можна навіть сьогодні.

Адреса закладу: м. Львів, вул. Харківська, 6. Телефон: 0322 330 300.

Управління молоді та спорту

Львівська обласна військова адміністрація


Автор: Вікторія Бойко

Вікторія Бойко народилася у 1986-ому році в Одесі, де й знайшла своб стежку у публіцистиці, а згодом і в журналістиці. Вона вільно володіє англійською, німецькою, українською та російською мовами. Вікторія деякий час працювала у Одеський ОДА та кореспондентом у АТО. Після нарождення доньки та початку пандемії Вікторія Бойко працює виключно в онлайн-режимі. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *