На Одещині прикордонники затримали браконьєрів з уловом кефалі понад 280 кг (фото, відео)

Під час патрулювання узбережжя озера Алібей, що в Татарбунарському районі Одеської області, прикордонники спільно з представниками поліції та рибоохоронним патрулем виявили трьох місцевих жителів, які на плавзасобі здійснювали незаконний вилов риби забороненими знаряддями лову, – повідомляє прес-служба ДПСУ регіону.

Чоловікам вдалося виловити більш як 280 кг кефалі, а це понад 3 тисячі екземплярів водних біоресурсів.

Попередня сума збитку, що нанесено державі, становить майже 2 мільйони гривень.

Військовослужбовці Одеського загону продовжують виявляти осіб, що займаються браконьєрською діяльністю в контрольованих прикордонних районах.

У діях браконьєрів вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст. 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України.


Автор: Вадим Гетьман

Вадим Гетьман народився у 1987-ому році у Хмельницькому. Потім з родиною переїхав до Києва, де навчався на факультеті журналістики в Університеті ім. Тараса Григоровича Шевченко. Покинувши навчання на третьому курсі, Вадим Гетьман писав для відомих українських газет, зокрема для Вечірнього Києва та Фактів. Згодом перейшов у онлайн. На разі пише для Navarti.in.ua два роки. Освітлює новини усієї країні, готує антикорупційні розслідування. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.