Пiд час операції “Мігрант” в Одесі викрили порушників – нелегалів (фото, відео)

Одеські поліцейські на одному із ринків міста викрили нелегальних мігрантів. Серед порушників міграційного законодавства – громадяни Азербайджану, Узбекистану, Гвінеї та Республіки Малі віком від 20-и до 37-ми років, – повідомляє прес-служба поліції регіону.

Поліцейські склали на правопорушників адміністративні протоколи за ст.203 КУпАП та скерували інформацію до державної міграційної служби. Частина порушників мала документи для перебування на території України з простроченим терміном дії – їм доведеться сплатити штраф. Відносно ж тих, у кого такі документи взагалі відсутні, вирішується питання про примусове повернення до країни походження.

Їх викрили працівники міграційної поліції спільно з батальйоном поліції особливого призначення під час оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант».


Автор: Вадим Гетьман

Вадим Гетьман народився у 1987-ому році у Хмельницькому. Потім з родиною переїхав до Києва, де навчався на факультеті журналістики в Університеті ім. Тараса Григоровича Шевченко. Покинувши навчання на третьому курсі, Вадим Гетьман писав для відомих українських газет, зокрема для Вечірнього Києва та Фактів. Згодом перейшов у онлайн. На разі пише для Navarti.in.ua два роки. Освітлює новини усієї країні, готує антикорупційні розслідування. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.