Одеську мерію просять розібратися зі станом харчування соціальних сиріт

У єдиний центр звернень громадян Одеської міськради від голови батьківського комітету Одеської загальноосвітньої школи №28 (вул. Ак. Філатова, 13-в) Кіщак Л.І. надійшло прохання розібратися зі станом організації харчування вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Одеської міської ради Одеської області (Героїв Крут, 12-а).

“У моїй школі (№28), де вчиться моя дитина є діти з центру (їх 5), їх центр дискримінують серед інших дітей! На сніданок їм центр виділяє аж 2 печива!!! Ці дітки отримують сніданок повноцінний у випадки відмови когось з дітей снідати і цю порцію віддають цим дітям! Чому керівництво центру дозволяє собі так дискримінувати цих діток? Чому органи місцевого управління не проконтролювали це питання? Невже місто не може виділити грошей на тарілку супу для цих дітей? Діти і так обділені, і перебувати в скрутному становищі, адже чужих дітей не буває!!!”, – пише не байдужа громадянка Одеси у зверненні (орфографія і пунктуація Автора збережені).

В Центрі перебувають діти, що опинилися в складних життєвих обставинах, або залишилися поза сімейним оточенням, або, в результаті жорстокого поводження в сім’ї.

Зазначене звернення зареєстроване, його розгляд доручено Службі у справах дітей, в термін до 28 вересня.


Автор: Вадим Гетьман

Вадим Гетьман народився у 1987-ому році у Хмельницькому. Потім з родиною переїхав до Києва, де навчався на факультеті журналістики в Університеті ім. Тараса Григоровича Шевченко. Покинувши навчання на третьому курсі, Вадим Гетьман писав для відомих українських газет, зокрема для Вечірнього Києва та Фактів. Згодом перейшов у онлайн. На разі пише для Navarti.in.ua два роки. Освітлює новини усієї країні, готує антикорупційні розслідування. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *