У Полтаві організовують благодійний Літературний SLAM

27 серпня о 18:00 у пивниці 100 доріг відбудеться благодійний літературний SLAM. Усі кошти будуть відправлені ЗСУ на Харківський напрямок.

Перші місяці війни здавалось, що в таких умовах немає місця для культури. Але це неправильна думка, ворог цього і хоче. Йому потрібно змусити нас трястися, заціпенівши від жаху.Наша задача об‘єднатися в спільній боротьбі на всіх фронтах, в тому числі й на культурному. Допомагати всіма можливими способами нашим Збройним Силам боротися проти навали орків.Тому ми вирішили зробити те, що вміємо найкраще – Літературний Слем. За збігом обставин це наш перший слем у старовинному місті Полтава.

Усі гроші виручені під час заходу підуть волонтерській команді наших друзів, які забезпечують потреби ЗСУ на харківському напрямку. Вартість входу — будь-яка сума від 50 грн.

Учасники можуть зареєструватися тут.


Автор: Вікторія Бойко

Вікторія Бойко народилася у 1986-ому році в Одесі, де й знайшла своб стежку у публіцистиці, а згодом і в журналістиці. Вона вільно володіє англійською, німецькою, українською та російською мовами. Вікторія деякий час працювала у Одеський ОДА та кореспондентом у АТО. Після нарождення доньки та початку пандемії Вікторія Бойко працює виключно в онлайн-режимі. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.