Скільки шкіл Полтавщини мають укриття: статистика

В області триває підготовка до початку нового навчального року. Обов'язковою умовою від МОН для проведення офлайн уроків є наявність у школі або поблизу неї належного укриття. Яка ситуація зі сховищами на Полтавщині?

Фото ілюстративне

5 серпня під час брифінгу з журналістами начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін розповів, яка ситуація з укриттями у школах. За його словами, на Полтавщині працює 530 шкіл, із них:

  • понад 300 мають сховище;
  • 155 шкіл відремонтували укриття і повністю підготували його для перебування учнів;
  • 193 закладів ще працюють над цим;
  • у 26 школах укриття не придатні до ремонту.

«Всі громади тепер мають можливість витрачати кошти на ремонти укриттів у школах, а також у приміщеннях, де живуть переселенці», — сказав Дмитро Лунін.

Раніше ми писали, що мають робити вчителі після оголошення повітряної тривоги.

У Полтаві за 500 тисяч гривень відремонтують укриття у школіБудівельні роботи в укритті школи №34 оцінили у 500 000 грн.2 серп.


Автор: Вікторія Бойко

Вікторія Бойко народилася у 1986-ому році в Одесі, де й знайшла своб стежку у публіцистиці, а згодом і в журналістиці. Вона вільно володіє англійською, німецькою, українською та російською мовами. Вікторія деякий час працювала у Одеський ОДА та кореспондентом у АТО. Після нарождення доньки та початку пандемії Вікторія Бойко працює виключно в онлайн-режимі. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *