В ці вихідні в Одесі планують провести П’ятий ювілейний фестиваль піщаної скульптури Odessa Sand Fest

З 31 липня по 1 серпня на території нового пляжу праворуч від Калетона пройде П’ятий ювілейний фестиваль піщаної скульптури Odessa Sand Fest.

“В цьому році у нас рекордна кількість учасників – 13 команд. У їх числі гість з Харкова, скульптор Олег Масалітін, учасник більшості європейських фестивалів піщаної скульптури, учасник створення попереднього світового рекорду на найбільший замок з піску на курорті Бінц на острові Рюген в Німеччині в 2019 году.Впервие будемо працювати два дні. Команди Ірини Загайчук і Олега Масалітіна почнуть в суботу, 31 липня. 1 серпня до них приєднаються учасники конкурсу. У 11 ранку 1 серпня проведемо конкурс серед дітей. Для них підготували п’ять невеликих заготовок”, – повідомляють організатори фестивалю.

Всього для фестивалю завезуть майже 80 тонн піску.


Автор: Вадим Гетьман

Вадим Гетьман народився у 1987-ому році у Хмельницькому. Потім з родиною переїхав до Києва, де навчався на факультеті журналістики в Університеті ім. Тараса Григоровича Шевченко. Покинувши навчання на третьому курсі, Вадим Гетьман писав для відомих українських газет, зокрема для Вечірнього Києва та Фактів. Згодом перейшов у онлайн. На разі пише для Navarti.in.ua два роки. Освітлює новини усієї країні, готує антикорупційні розслідування. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.