На Львівщину з-за кордону повернулись понад півмільйона українців

Через пункти пропуску у Львівській області з 22 травня по 22 червня виїхали 567 тисяч громадян України, повернулися – 508 тисяч українців.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький: «У нашу область від початку червня евакуаційними потягами прибули 7218 вимушених переселенців – переважно люди похилого віку та з інвалідністю, рідше – жінки з дітьми. Від 24 лютого на Львівщину залізницею евакуювали понад 507 тисяч осіб».

Для перевезення людей у прихистки та до кордону, а також для потреб військових Управління транспорту та зв’язку Львівської ОДА впродовж червня залучило 181 транспортний засіб. Перевезли 6 760 осіб.

 


Автор: Вікторія Бойко

Вікторія Бойко народилася у 1986-ому році в Одесі, де й знайшла своб стежку у публіцистиці, а згодом і в журналістиці. Вона вільно володіє англійською, німецькою, українською та російською мовами. Вікторія деякий час працювала у Одеський ОДА та кореспондентом у АТО. Після нарождення доньки та початку пандемії Вікторія Бойко працює виключно в онлайн-режимі. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.