У Львові відновлюють іпотерапію для військових

У Львові відновлює роботу проєкт «Іпотерапія. Досвід роду», яку у 2019 році запровадив Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій.

На іпотерапію запрошують учасників бойових дій, які отримали поранення, контузію або перебувають на ротації і мають потребу у психологічній реабілітації.

Іпотерапія – це метод лікування, заснований на взаємодії людини зі спеціально навченим конем. Використовується як метод реабілітації ветеранів у різних країнах світу і має ефективні результати.

«Їзда верхи корисна не лише для тіла, але й чудово сприяє емоційній розвантаженості, добре впливає на рівень тривожності, пригніченого настрою, м’язову напругу, якість сну, підходить людям із наслідками поранень і травм», – пояснюють у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій.

 


Автор: Вікторія Бойко

Вікторія Бойко народилася у 1986-ому році в Одесі, де й знайшла своб стежку у публіцистиці, а згодом і в журналістиці. Вона вільно володіє англійською, німецькою, українською та російською мовами. Вікторія деякий час працювала у Одеський ОДА та кореспондентом у АТО. Після нарождення доньки та початку пандемії Вікторія Бойко працює виключно в онлайн-режимі. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.