На Львівщині сільський голова викрав 2,5 млн гривень з бюджету

Насправді газопровід не будували, оскільки ці роботи вже були виконані раніше, про що зловмисники знали.

Правоохоронці Червоноградського району встановили, що  посадовець заволодів коштами, виділеними з бюджету для будівництва газопроводу.  Для цього він використав своє службове становище, підробив службові документи та змовився з керівниками підприємств-підрядників.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції у Львівській області.

«У 2013 році сільський голова одного з населених пунктів, розташованого у Сокальському районі, 64-річний місцевий мешканець, склав завідомо неправдиві офіційні документи щодо здійснення будівництва газопроводу – був зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва та  визначена договірна ціна», – йдеться в повідомленні.

Після цього провели тендер та визначили переможця, склали та підписали відповідні акти про виконання та приймання виконаних робіт, а також здійснили оплати за їх виконання.

Однак, насправді газопровід не будували, оскільки ці роботи вже були виконані раніше, про що зловмисники знали. Таким чином вони заволоділи бюджетними коштами у сумі близько двох з половиною мільйонів гривень.

Максимальне покарання, що загрожує підозрюваному – позбавлення волі на строк до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває.


Автор: Олександр Бондаренко

Олександр Бондаренко народився у 1978-ому році в Одесі. Має дві вищі освіти: журналістика та філософія. Пише книгу, яку збирається видати у 2022-ому році. Дуже багато подорожує Україною, не має постійного місця проживання. Останнім часом живе у місті Ізмаїл у свого друга. Є активним захисиком прав меньшин в Україні. Улюбленими темами є соціальна несправедливість та корупція. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.