У Львівській області переселенці вчать українську

У Львівській області ВПО вчать українську.

Аби жителі України послуговувалися державною мовою у побуті і не вдавалися до мови агресора, у Львівській області організували чимало мовних курсів для ВПО – як онлайн, так і офлайн, повідомила Львівська ОВА.

Навчання триває у Львівському обласному товаристві «ПРОСВІТА» ім. Т. Шевченка, на філологічному факультеті Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка.

Також проєкт «Єдині» ГО «Навчай українською!» представляє безкоштовні розмовні клуби. Організатори запевняють, що подолати мовний бар’єр неважко, коли є бажання переформатуватися. А за воєнного часу бажання виростає встократ через пережитий біль, страх, відчай. Тому українська тепер як ліки!


Автор: Вікторія Бойко

Вікторія Бойко народилася у 1986-ому році в Одесі, де й знайшла своб стежку у публіцистиці, а згодом і в журналістиці. Вона вільно володіє англійською, німецькою, українською та російською мовами. Вікторія деякий час працювала у Одеський ОДА та кореспондентом у АТО. Після нарождення доньки та початку пандемії Вікторія Бойко працює виключно в онлайн-режимі. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.