У Львові контролери “Львівавтодору” затримали підозрілих харків’ян

Гості Львова здійснювали фотофіксацію на вул. Генерала Чупринки та на вул. Степана Бандери, коли їм зробили зауваження, вони почали втікати

У середу, 11 травня 2022 року контролери ЛКП "Львівавтодор" під час перевірки громадського транспорту виявили двох підозрілих осіб, які проводили фотофіксацію на вул. Генерала Чупринки та на вул. Степана Бандери. Коли контролери зробили їм зауваження, підозрілі особи почали втікати. Про це повідомили в ЛКП "Львівавтодор" на офіційній сторінці в соцмережі.

Зловмисникам не вдалося далеко втекти. Їх було затримано і передано поліціянтам.

Поки працівники ЛКП «Львівавтодор» очікували на прибуття поліції, затримані мешканці Харкова пояснювали, що перебувають у Львові «по роботі». Якою такою «роботою» займалися у нашому місті дані особи, з’ясовуватимуть правоохоронні органи. 

У ЛКП "Львівавтодор" кажуть, що це вже третій випадок, коли працівники підприємства допомогли правоохоронцям затримати підозрілих осіб.


Автор: Олександр Бондаренко

Олександр Бондаренко народився у 1978-ому році в Одесі. Має дві вищі освіти: журналістика та філософія. Пише книгу, яку збирається видати у 2022-ому році. Дуже багато подорожує Україною, не має постійного місця проживання. Останнім часом живе у місті Ізмаїл у свого друга. Є активним захисиком прав меньшин в Україні. Улюбленими темами є соціальна несправедливість та корупція. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *