Хакери атакували інтернет-ресурси Львівської міськради

Про хакерську атаку на веб-ресурси Львівської міськради повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко

Невідомі хакери атакували інтернет-ресурси Львівської міськради. Про це в соціальній мережі "Facebook" повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

"На інтернет-мережу Львівської міської ради щойно було завдано хакерської атаки

Фахівці мерії разом з кіберполіцією працють над відновленням системи та сервісів

Деталі згодом", – написав Андрій Москаленко.

На момент написання матеріалу (13 травня, 18:00), офіційний сайт Львівської міськради працює. В той же час, новини на сайті ЛМР не оновлюються із 13:26.

Про злам інтернет-мережі Львівської міськради також повідомили на офіційній сторінці ради в соцмережі "Facebook".

Зазначимо, що 27 квітня 2022 року хакерської атаки зазнав офіційний сайт Львівської ОВА. Втім, вміст сайту не постраждав, а шкідливих посилань не виявили.


Автор: Олександр Бондаренко

Олександр Бондаренко народився у 1978-ому році в Одесі. Має дві вищі освіти: журналістика та філософія. Пише книгу, яку збирається видати у 2022-ому році. Дуже багато подорожує Україною, не має постійного місця проживання. Останнім часом живе у місті Ізмаїл у свого друга. Є активним захисиком прав меньшин в Україні. Улюбленими темами є соціальна несправедливість та корупція. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *