Львів отримав іще один новий трамвай “Електрон”

Загалом місто має отримати від місцевого виробника 10 нових п'ятисекційних трамвайних вагонів

ЛКП "Львівелектротранс" отримало іще один новий трамвайний вагон "Електрон". Про це із посиланням на очільника Департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міськради Олега Забарила повідомило інтернет-видання "Твоє місто".

Новий трамвайний вагон прибув в депо в ніч на 12 травня. Наразі він проходить обкатку та тестування. Після цього буде прийняте рішення, на який маршрут вийде новий рухомий склад.

«Прибув новий трамвай «Електрон». Тестуємо його – чи все коректно працює, після того будемо приймати рішення. Можливо, трамвай виїде на 8 маршрут», – розповів Олег Забарило.

Нові п'ятисекційні трамвайні вагони "Електрон" придбані за кошти кредиту Європейського інвестиційного банку і міського бюджету. Загалом має надійти 10 нових трамвайних вагонів. Перший трамвайний вагон, куплений за кредитні кошти ЄІБ був поставлений із заводу в грудні 2021 року.


Автор: Вікторія Бойко

Вікторія Бойко народилася у 1986-ому році в Одесі, де й знайшла своб стежку у публіцистиці, а згодом і в журналістиці. Вона вільно володіє англійською, німецькою, українською та російською мовами. Вікторія деякий час працювала у Одеський ОДА та кореспондентом у АТО. Після нарождення доньки та початку пандемії Вікторія Бойко працює виключно в онлайн-режимі. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *