Регіонал-шахрай Максим Шкіль та його Перша Логістична Компанія загрузли в обшуках

Кум міністра Омеляна, колишній регіонал і одіозний шахрай Максим Шкіль став фігурантом кримінальної справи, а його ТОВ Перша Логістична Компанія потрапила під обшуки. В офісі бізнесмена Максима Шкіля (ТОВ «Перша Логістична Компанія») правоохоронні органи і податкової служби проводять обшук.

Про це повідомило джерело в правоохоронних органах.

Максима Шкіля і його фірми підозрюють в несплаті податків і відмиванні коштів, а також махінаціях. Порушено кримінальні справи. Про це стало відомо з визначення Сихівського районного суду Львова. Детально про афери Максима Шкіля читайте в наших попередніх матеріалах: Максим Шкіль його Перша Логістична Компанія і казнокрад Федорко на службі проти України, Максим Шкіль і Володимир Омелян: таємна корупція регіонала і реформатора або Перша Логістична компанія при справі і Максим Шкіль організовує DDoS-атаки щоб приховати дерибан на Укрзалізниці або як кум міністра Омеляна сів у калюжу.

Так, слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ УКРІНФОРМ у Львівській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо службових осіб ТОВ «Зертранс» за попередньою правової кваліфікації кримінального злочину, передбаченого ч.3 ст.212 КК України.

В ході досудового розслідування кримінального провадження було встановлено, що службові особи ТОВ «Зертранс» в період з 01.01.2014 по 29.07.2016 безпідставно відобразили в бухгалтерському та податковому обліку підприємства отримання транспортно-експедиторських послуг від ТОВ «Омелюх Груп», ТОВ «Коралсіті» , ТОВ «РЗХ Лімітед», ТОВ «Шериф Комфорт», ТОВ «Нова Перспектива–2015», ТОВ «СТ Ідл», що призвело до несплати податку на додану вартість на суму 4 280 197 грн. і податку на прибуток на суму 3 852 177 грн.

Максим Шкіль

Максим Шкіль

Максим Шкіль документи

Максим Шкіль документи

Разом з тим, згідно з даними АІС «Податковий блок», досудовим слідством встановлено, що ТОВ «Зертранс» відображало в бухгалтерському та податковому обліку підприємства надання транспортно-експедиторських послуг ТОВ «Перша Логістична Компанія», ВАТ «Аграрний Фонд», ВАТ «продовольчо зернова корпорація України ».

Суддя надав старшому слідчому з ОВС СУ ФГ ГУ ДФС у Львівській області тимчасовий доступ до оригіналів документів ТОВ «Зертранс», що знаходиться за адресою: Пустомити Львівської області, вул. Кандиби, 5 (тобто можливість ознайомлення з ними і їх вилучення), які фіксують факти здійснення фінансово-господарських операцій з ТОВ «Омелюх Груп», ТОВ «Коралсіті», ТОВ «РЗХ Лімітед», ТОВ «Шериф Комфорт», ТОВ «Нова Перспектива -2015 », ТОВ« СТ Мідл », ТОВ« Перша Логістична Компанія », ВАТ« Аграрний Фонд », ВАТ« продовольчо-зернова корпорація України ».

При цьому суд врахував, що дані документи необхідні для проведення в майбутньому почеркознавчої експертизи, можуть підтверджувати порушення податкового законодавства, що могло призвести до заниження сплати податків, а також те, що існує реальна загроза їх зміни або знищення.

Як повідомлялося раніше, Департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України при оперативному супроводі Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіціі проводить обшуки за фактом привласнення державних коштів в особливо великих розмірах посадовими особами Головного управління Нацполіціі в Київській області.