Вибір Львова ще відхаркуватиме вся Україна, – Л. Ніцой

Львове, що з тобою? Ти ж наша надія. Останній форпост. Як так сталося, Львове? Спочатку ти обираєш ту, що на відео, народним депутатом. Вона приходить і стає моєю опорою – не пропускає в законі про вищу освіту пункт, що Виші обирають самостійно мову навчання. О так, вони наобирали б. Саме через її непоступливість мова навчання у вишах за законом лише українська. І сьогодні лише частина вишів нахабно порушує цей закон і викладає неукраїнською мовою, а що було б, якби вона цей пункт не завернула б?

Львове, але ти її за це караєш. Ти замість неї по її округу обираєш до ВРУ іншу, Подоляк, яка проголошує: «Львов гаваріт па рускі». Ту, яка змовляється, до речі, теж львів’янами (Гриневич, Гопко, Парубій) і разом НА СЛОВАХ возвеличують, але ПОПУСКАЮТЬ у всіх ЗАКОНОПРОЕКТАХ українську мову, урівнюючи її з мовами меншин. Відстоюють на рівних навчання мовами меншин і навчання українською мовою. А так не може бути, бо головна В нас – українська.

Ти, Львове, спочатку даєш мені опору, а потім цю опору сам же вибиваєш з-під моїх ніг. Я замість займатися улюбленою справою – писати книжечки для малят, витрачаю тепер весь час, щоб боротися з твоїми обранцями і їхнім попусканням української… Увесь свій час трачу, Львове, розумієш, через твій вибір: замість Фаріон – Подоляк (яка до мови ще й валить заборону купувати книжки в московитів, вона за закупівлю). Увесь час тепер проводжу на засіданнях, круглих столах і пластом там лягаю, одна проти них, поки ти спокійно собі живеш. За що ти мене так, Львове?

Послухай, про що говорить на відео та, що була опорою. Ти її не обрав, бо вона колюча? Бо незручна? Бо ріже правду в очі? А тобі хотілося, щоб тебе гладили, Львове?

Ти через це замінив її на іншу? Твій вибір ще відхаркуватиме Україна.

Поверни опору назад.