Круглов Костянтин Олександрович видатний конвертатор та шахрай з російськими друзями виводить мільйярди на Кіпр

Круглов

Знаний у доволі вузьких та елітних колах конвертатор Круглов Костянтин Олександрович їздить на конференцію Путіна, відмиваючи брудні гроші. Яким чином Костянтин Круглов це робить та як він зв’язаний з Росією у розслідуванні наших колег.

Відомий любитель обнала на мільярди, професор офшорів і просто мультимільйонер-Мийник Круглов Костянтин Олександрович має друге громадянство-російське. А також активно співпрацює зі своїми друзями з оточення Володимира Путіна. Таким чином, РНБО просто зобов’язана накласти санкції на цього персонажа. Костянтин Круглов одним з перших серед обнальщиків повинен понести заслужене покарання з подальшою посадкою, поки він не покинув територію України.

Для початку зазначимо, що увага членів РНБО має бути прикута і до таких моментів:

Відвідування Кругловим Костянтином Олександровичем в 2015 році Москви. Так, наш герой-Костянтин Олександрович Круглов відвідав захід, де виступав президент Асоціації російських банків Гарегін Тосунян.

Костянтин Круглов

Костянтин Круглов

Конвертатор Костянтин Круглов відвідує столицю країни-агресора не дивлячись на окупацію Криму і агресію РФ на Донбасі. Пруф маємо за посиланням на офіційному сайті конференції. Це дивовижний випадок у всіх відносинах, вже одне лише це Круглова К.А. слід було б позбавити громадянства і конфіскувати всі конверт-центри разом з прибутком на користь держави, а гроші передати сім’ям загиблих в АТО. Мало того, конвертатор створив і очолив “профільне” ГО. Знайомтеся зі Спілкою” ПОДАТКИ УКРАЇНИ ” директором, якою є Круглов Костянтин Олександрович.

Виписка з Заходу в Москві за 2015-ий рік:

18-го лютого 2015-го року бізнес-Спільнота «Конгрес-колегія» провела черговий захід у форматі «Діловий клубний вечір». Його центральною частиною стала зустріч з Гарегіном Тосуняном, президентом Асоціації російських банків…З повідомленнями виступили фахівці в зазначеній області Костянтин Круглов, керуючий партнер компанії “Universum”, і Анна Проселкова, ген.директор ТОВ “Еккаунтпрофі”…

Біографія Круглова Костянтина Олександровича

В інформаційному просторі багато обговорень, викликаних санкціями РНБО проти контрабандистів. У кулуарах активно обговорюють, що наступними будуть конвертатори. Багато хто вважає санкції РНБО, перерозподілом ринку тіньових доходів. Однак це не зменшує шкоду від протизаконної діяльності цих людей. Таких людей як наш герой Костянтин Олександрович Круглов. Справа в тому, що Круглов Костянтин Олександрович відмиває не тільки через Universum group і ТОВ ЮНІВЕРСУМ Агро трейд. У нього є багато пралень.

Одним з найпотужніших і найстаріших конвертаторів в Україні заслужено вважають уродженця міста Дніпра Костянтина Круглова. У вузьких колах його називають круглий. Останні 10 років займається конвертаторською діяльністю.

Відзначимо, що можливий список конвертаторів на сакції виглядає наступним чином:

 • Вася (Львівський), Василь Васильович Костюк, Львів # 1 в країні, оборот понад 50 млрд на рік
 • Стрілець, СТРЕЛКОВСЬКИЙ В’ячеслав Борисович, Київ найвідоміша компанія СКС, яка робить на рік 4-5 млрд
 • Стакан (Ігор) Київ. Один з найперших ковертаторів післямайданівської Укр, оборот понад 40 млрд на рік. Встиг вкрасти так багато з бюджету що став скуповувати і будувати елеватори, відкривати ресторани і т д.Любитель дівчаток легкої поведінки і відпочинку в стані наркотичного сп’яніння.
 • Хидирян Мисак / Сивак Чиркинян (Азеры) Київ, скрут в промислових масштабах, працюють з топ покупцями агро прод ОККО, Фоззі, Сантрейд. Річний обсяг понад 10 млрд
 • Пуля Євген, Київ. Династія конвертаторів з Херсона, батько куля Валерій знатний скрутчик ПДВ. Євген доларовий мільйонер, любитель різноманітних одностатевих збочень і важких наркотиків. Маєток під Києвом з яхтою і вертольотом, і ролс ройсом в гаражі. Напрямки роботи кеш, скрут, Офшорні валютні операції. Оборот 5 млн $ в день. За останньою інформацією втік до Москви.
 • Карфік (Кучерявий) колишній гравець фк Арсенал, Київ
 • Хокеїст, Дніпро
 • Андрій Бобогло (наркоман) одесит, проживає на Кіпрі. Кілька років тому вкрав зерна на сотні мільйонів грн у дпзку.
 • Костянтин (Рижий) Hilton
  Обнал, паливо, валютні операції
 • Круглов Костянтин Олександрович Universum group, Тов ЮНІВЕРСУМ Агро трейд 40295725
 • Мінора Груп, Депропетровск
 • Алеф груп, Дніпропетровськ

Конвертатор Круглов Костянтин Олександрович («Круглий”). Протягом останнього місяця в інформаційному просторі багато обговорень, викликанні санкціями РНБО проти контрабандистів. В кулуарах активно обговорюють, що наступними будуть конвертатори. Багато хто вважає санкції РНБО, перерозподілом ринку тіньових доходів. Проте це не зменшує шкоду від протизаконної діяльності цих людей.

Костянтин Круглов та його кримінальні схеми

Одним з найпотужніших та найстаріших конвертаторів в Україні заслужено вважають уродженця міста Дніпра Костянтина Круглова. У вузьких колах його називають «круглий». Останніх 10 років займається конвертаторською діяльністю.

Якщо пошукати в інтернеті інформацію про Круглова, то складеться враження, що він не може мати ніякого відношення до таких брудних речей, як обнал. Керуючий партнер холдингу «Універсум». Доцент кафедри менеджменту та онтопсихолої. Разом з цим він є засновником декількох десятків компанії, різного напрямку діяльності. Компанії займаються незаконною діяльністю, яка полягає у конвертації безготівкових коштів у готівку, а також наданні службовим особам підприємств реального сектору економіки незаконних та протиправних послуг з мінімізації податкових зобов’язань.

Надаємо невеликий перелік підприємств, які входять до конвертаційного центру Круглова:

ТОВ «Бізнес альянс компані» — 331 584 000 грн;

ТОВ «Трейд Опт ЛТД» — 87 414 000 грн.;

ТОВ «Мінаріс Пруф» — 30 742 000 грн.;

ТОВ «Сантіро Опт» 203 602 000 грн.;

ТОВ «Грандпік Систем» 175 197 000 грн.;

ТОВ «Теас Плюс» 377 281 000 грн.;

ТОВ «Торгівельно-виробнича компанія «Дамона» — 27 189 000 грн.;

ТОВ «Табакуум» 67 344 000 грн.;

ТОВ «Барака Трейдинг» 373 663 000 грн.;

ТОВ «Лампочка» 984 957 300 грн.

Це лише невелика частина обнального центру, оборот якого складає 80 мільярдів гривень в рік. Це кошти зароблені з повітря в обхід ухилення від оподаткування. Наприклад в минулому році Міжнародний валютний фонд надав кредит Україні в розмірі 3 мільярдів доларів, що фактично рівнозначно обороту конверт центру Круглова.

Шахрайські «кредити» Костянтин Круглова

Одна з компаній Круглова Костянтина ТОВ «Альтернативний кредитний центр «Експрес-кредит» займається кредитним шахрайством. «Гроші напрокат», «Швидкі гроші», «Кредит без застави» — такими оголошеннями рясніють газетні шпальти. Населенню пропонуються дешеві кредити від 5000 до 500 000 гривень під 2-10% річних без довідок про доходи, поручителів, застави. Єдиною умовою для оформлення такої угоди є надання паспорта, ідентифікаційного коду та оплата першого внеску або страховки. Результат такої махінації у всіх випадках один і той же: перший внесок шахраї привласнюють собі, грошей не видають, а позичальника ставлять перед фактом необхідності виплати відсотків за так і не виданий кредит, так як клієнт підписав договір.

Для прикриття протизаконної діяльності шахрай Круглов має паспорт Кіпру, де проводить більшу частину свого життя. Там в нього нерухомість та яхта, на якій він приємно проводить час. Отримані кошти від обналу та відвертого шахрайства він виводить на Кіпр.

Читайте также: На Сумщині шахрай назвався міським головою і видурив у жінки гроші
Правоохоронні та фіскальні органи ніяк не реагують на відкритий грабунок державного бюджету Кругловим, він же «круглий». Воно й не дивно, адже покривають його високі чини з офісу президента. Саме при новій владі шахрай Круглов зміг наростити оборот свого конвертаційного центру до 80 мільярдів гривень, або ж 3 мільярда доларів. Кожен день роботи цього шахрая обходиться громадянам України в мільйони гривень. В свою чергу оточення Президента Зеленського багатіє великими темпами.

Правоохоронні та фіскальні органи ніяк не реагують на відкритий грабіж державного бюджету Кругловим, він же «круглий». Воно й не дивно, адже покривають його високі чини з офісу президента. Саме при новій владі шахрай Круглов зміг наростити оборот свого конвертаційного центру до 80000000000 Гривень, або 3000000000 доларів. Кожен день роботи цього шахрая обходиться громадянам України в мільйони гривень. У свою чергу оточення Президента Зеленського багатіє великими темпами. Таким чином найкращий друг Кремля Круглов Костянтин Олександрович — це величезна пляма на карті фінансової системи України і явна загроза національній безпеці країни. Природно, ми сподіваємося, що РНБО не залишить ці моменти без уваги і прийме щодо Костянтина Круглова необхідні заходи.


Автор: Ігор Ярмоленко

Ігор Ярмоленко народився у 1992-ому році у Львові. Відразу після закінчення ВИЩу Ігор поїхав стажуватися до Польщі, де писав для української спільноти у друкованих виданнях. Улюбленими темами Ігора було життя заробітчан у Польщі. Як правило Ігор Ярмоленко пише про гострі соціальні проблеми та події у Північній та Західній Україні. Співпрацює з Navarti.in.ua три роки. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.