В Одесі заробив Telegram-бот, через який можна поскаржитися на закладчиков наркотиків

В Одесі з’явився Telegram-бот @drughunterodesa, в який можна анонімно поскаржитися на закладчиков та інших наркодилерів. Про це повідомила “Думська”.

Автори однойменного каналу DrugHuntersOdesa періодично публікують звіти з відео і фото цивільних затримань спійманих на «гарячому» наркодилерів. Після затримання їх передають поліції.

«Пишіть нам абсолютно анонімно. Не потрібно затримувати закладчиков самостійно, вони можуть бути озброєні або неадекватні. Ми обіцяємо блискавичну реакцію, наші адміни на зв’язку цілодобово », – пишуть автори каналу.

В останній публікації каналу DrugHuntersOdesa повідомляється про наркодилерів, якого зловили на вулиці Бернардацці з декількома десятками закладок. Боржник наркотиків затримали і передали в руки поліції.

Автори каналу вважають за краще залишатися анонімними, але, очевидно, що їх особистості відомі правоохоронним органам Одеси. Як повідомляє “Думська” в патрульної поліції від відповіді на це питання утрималися, але повідомили, що співпрацюють з громадськими організаціями, які допомагають боротися з продажем наркотиків на вулицях Одеси.

© Незалежні Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *