АП запропонувала компроміс по деклараціях антикорупціонерів – нардеп

Мустафа Найєм

В Адміністрації президента запропонували компромісне рішення щодо законопроекту про обов’язкову подачу електронних декларацій членами громадських антикорупційних організацій.

Про це в Facebook написав депутат Верховної Ради Мустафа Найєм.

«В Адміністрації президента продовжують фонтанувати. Офіс глави держави висунув компромісну, як їм здається, концепцію: підписати закон про протидію корупції з правками про обов’язкове декларування громадських організацій, виключивши з нього … контрагентів і підрядчиків НГО », – повідомив він.

Депутата така пропозиція не задовольнило.

«Гнучкість, звичайно, 80 рівня Б. г, але боюся, до кінця переговорів в законі з’явиться поіменний список активістів і організацій, яким достатньо буде просто вибачитися за погану поведінку», – зіронізував він.

На минулому тижні Рада ухвалила зміни до законодавства і зобов’язала членів громадських антикорупційних організацій і кандидатів в депутати і президенти подавати електронні декларації.


Автор: Вікторія Бойко

Вікторія Бойко народилася у 1986-ому році в Одесі, де й знайшла своб стежку у публіцистиці, а згодом і в журналістиці. Вона вільно володіє англійською, німецькою, українською та російською мовами. Вікторія деякий час працювала у Одеський ОДА та кореспондентом у АТО. Після нарождення доньки та початку пандемії Вікторія Бойко працює виключно в онлайн-режимі. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.