Адміністрація Президента заговорила про можливу відстрочку безвізу

Заступник глави Адміністрації Президента Костянтин Єлісєєв повідомив, що безвізовий режим з Європейським Союзом для українських громадян може бути перенесений на пару тижнів.

За його словами, оскільки Україна чекала цього рішення цілий рік, то одна-два тижні особливої ​​ролі вже не зіграють. Він зазначив, що Україна знаходиться на завершальному шляху, і це вже визнають не тільки партнери, але і страні-скептики.

Костянтин Єлісєєв висловив надію, що при відсутності форс-мажорних ситуацій українські громадяни вже влітку цього року зможуть їздити в ЄС без віз.

Він уточнив, що існують незначні перешкоди з боку Франції, яка блокує розгляд рішення безвіза для України до проведення президентських виборів.

Заступник глави Адміністрації Президента додав, що для країн Євросоюзу надання безвіза Україні стало справою честі і довіри до того, що вони обіцяють.


Автор: Вікторія Бойко

Вікторія Бойко народилася у 1986-ому році в Одесі, де й знайшла своб стежку у публіцистиці, а згодом і в журналістиці. Вона вільно володіє англійською, німецькою, українською та російською мовами. Вікторія деякий час працювала у Одеський ОДА та кореспондентом у АТО. Після нарождення доньки та початку пандемії Вікторія Бойко працює виключно в онлайн-режимі. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.