В Ізмаїльському районі правоохоронці викрили браконьєрів (фото)

На Одещині в районі річки Велика Репіда правоохоронці викрили браконьєрів, – повідомляє прес-служба поліції регіону.

37-ми та 39-річний ізмаїльці вийшли на воду в закритий навігаційний період і рибалили за допомогою гарпунних рушниць, хоча не мали на це дозволу.

«Правопорушники діяли вночі, вимкнувши навігаційні вогні, проте ці перестороги їм не допомогли – спільників виявили поліцейські з прикордонниками під час спільного профілактичного патрулювання річки, – зазначив інспектор водної поліції Ізмаїльського районного відділу поліції Павло Масич. – Зловмисники встигли виловити кілька десятків коропів та товстолобів, чим завдали державі майже 120 тисяч гривень збитків».

За вихід на воду в закритий навігаційний період відносно громадян склали протоколи за ст.202 (порушення прикордонного режиму) КУпАП.

Відомості щодо незаконного зайняття рибним промислом були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.249 Кримінального кодексу України.

Човен, знаряддя лову, гідрокостюми та рибу у чоловіків вилучили.

Їм загрожує штраф до трьох тисяч оподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років.


Автор: Вадим Гетьман

Вадим Гетьман народився у 1987-ому році у Хмельницькому. Потім з родиною переїхав до Києва, де навчався на факультеті журналістики в Університеті ім. Тараса Григоровича Шевченко. Покинувши навчання на третьому курсі, Вадим Гетьман писав для відомих українських газет, зокрема для Вечірнього Києва та Фактів. Згодом перейшов у онлайн. На разі пише для Navarti.in.ua два роки. Освітлює новини усієї країні, готує антикорупційні розслідування. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.