На Одещині чоловікові правоохоронці повернули майно раніше, ніж він помітив зникнення

Зловмисник – 21-річний односелець потерпілого – проник на його подвір’я і привласнив вироби з чорного металу, але не зміг проскочити повз пильного «шерифа», коли ніс їх збувати, – повідомляє прес-служба поліції регіону.

«Хлопець вже потрапляв у поле зору правоохоронних органів через майновий злочин, і таких громадян, як він, ми ретельно пильнуємо. Тож, коли молодик йшов вулицею з брухтом, я зупинив його, аби переконатися, що майно не вкрадене», – розповів поліцейський офіцер громади Іван Урсул.

І не дарма, бо миттю підтвердив свої здогади щодо крадіжки. Правоохоронець з’ясував, кому належить метал. Чоловік в той час був на роботі й дуже здивувався, коли поліцейський повідомив, що затримав зловмисника з його майном.

Дії фігуранта кваліфікували за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України. За крадіжку, поєднану з проникненням на приватну територію, йому загрожує від трьох до шести років ув’язнення.


Автор: Вікторія Бойко

Вікторія Бойко народилася у 1986-ому році в Одесі, де й знайшла своб стежку у публіцистиці, а згодом і в журналістиці. Вона вільно володіє англійською, німецькою, українською та російською мовами. Вікторія деякий час працювала у Одеський ОДА та кореспондентом у АТО. Після нарождення доньки та початку пандемії Вікторія Бойко працює виключно в онлайн-режимі. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *