В Одесі іноземець запросив жінку на прогулянку та пограбував її, погрожуючи ножем (фото)

Поспілкувавшись в інтернеті, зловмисник виманив жінку на прогулянку до Воронцовської колонади, де під погрозою застосування ножа відібрав у неї смартфон, гроші, банківські карти й золоті прикраси, – повідомляє прес-служба поліції регіону.

Оговтавшись, 44-річна потерпіла сповістила про це до поліції. Вже за кілька годин оперативники схопили правопорушника в Стамбульському парку і вилучили в нього частину речей одеситки. Місце знаходження решти викраденого майна, яке чоловік встиг збути, встановлюється.

«Дії фігуранта – 43-річного громадянина сусідньої держави – кваліфікували за ч.1 ст.187 Кримінального кодексу України. Його затримали в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу. За вчинення розбійного нападу іноземцю загрожує від трьох до семи років позбавлення волі», – прокоментував начальник відділу поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 1 Вячеслав Барба.


Автор: Ігор Ярмоленко

Ігор Ярмоленко народився у 1992-ому році у Львові. Відразу після закінчення ВИЩу Ігор поїхав стажуватися до Польщі, де писав для української спільноти у друкованих виданнях. Улюбленими темами Ігора було життя заробітчан у Польщі. Як правило Ігор Ярмоленко пише про гострі соціальні проблеми та події у Північній та Західній Україні. Співпрацює з Navarti.in.ua три роки. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *